środa, 12 grudnia 2012

Cegiełka na sweet deal'u

Kochani nasza akcja trwa i coraz bardziej się rozwija. Dzięki uprzejmości i wrażliwości na cierpienie dzieci, spółki, media regionalne oddział w Koszalinie, mamy możliwość sprzedaży cegiełek na portalu sweet deal.

Pomóż nam pokonać raka! Kup cegiełkę.

11 komentarzy:

 1. Ta cegiełka ode mnie - od nas to taki mały promyk nadziei dla małej... Mam nadzieję ze ludzie nie zawiodą i przyłączą się do akcji. Życzę wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam ML

  OdpowiedzUsuń
 2. Pieniądze wpłacone,cegiełki kupione,pomoc dla Oliwki też udostępniam na swoim profilu:-)Trzymajcie się dziewczyny i napiszcie jak rezonans?Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. coraz więcej ludzi kupuje:) bardzo mnie to cieszy!!!czekam na wiadomość jak rezonans!!!pozdrawiam Was dziewczyny!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam za Was mocno kciuki. Dajcie znać jak dziś poszło. Rozsyłamy do kogo się da informacje o Oliwce, z przekonaniem, że tych pomocnych dłoni będzie co raz więcej. Pozdrowienia i uściski dla Was obu!

  OdpowiedzUsuń
 5. TO WSPANIAŁE JAK WIELE LUDZI KUPUJE CEGIEŁKI NA LECZENIE OLIWCI.CAŁYM SERCEM JESTEM Z OLIWKĄ I JEJ RODZICAMI.WIERZĘ GŁĘBOKO,ŻE OLIWCI UDA SIĘ POKONAĆ TĄ STRASZNĄ CHOROBĘ.

  CZEKAMY NA WIADOMOŚĆ JAK REZONANS.
  NIECH BÓG MA W OPIECE OLIWCIE I JEJ WSPANIAŁYCH RODZICÓW.
  PS.W MOIM DOMU CODZIENNIE ROZMAWIAMY O OLIWCE.CIESZYMY SIĘ Z NOWYCH WIADOMOŚCI ODNOŚNIE ZEBRANYCH PIENIĄŻKÓW NA LECZENIE DZIEWCZYNKI.BUDZĘ SIĘ RANO I WŁĄCZAM KOMPUTER ABY SPRAWDZIĆ CO SŁYCHAĆ U OLIWKI.PRZED SNEM JAK MOJE DZIECIACZKI JUŻ ŚPIĄ RÓWNIERZ WCHODZĘ NA BLOGA OLIWCI.

  WIERZYMY W TWÓJ POWRÓT DO ZDROWIA SKARBEŃKU!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. dobry pomysł z tą cegiełką..sama kupiłam dwie... ode mnie i od męża... 5zł to znikomy koszt...ale jak widze ile juz zostało sprzedanych to buzia mi sie uśmiecha :))
  pozdrawiam..

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też zakupiłam narazie trzy cegiełki, ale jeszcze kupię. Codziennie o Was myślę. Wierzę, że mały Szkrab pokona chorobę. Pozdrawiam Anka B.

  OdpowiedzUsuń
 8. zakupiłam! i mam nadzieję 250 znajomych do których wysłałam linka też...dajcie znać jak rezonans! buziaki

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja wczoraj kupiłem cztery cegiełki, przypadkiem na sweetdealu znalazłem, szkoda tego Maleństwa... życie jest niesprawiedliwe, ale razem można wiele rzeczy pokonać, jako student wiele wspomóc nie mogłem, no ale zawsze to 20zł... :) powodzenia dla Oliwci :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja zakupiłam 6 cegiełek i wpłaciłam na konto 250 zł.Ta kwota to i tak kropla w morzu,ale jak każdy kupiłby chociaż po jednej cegiełce to Oliwcia uzbierałaby potrzebną kwotę.Niestety nie wszyscy znają historię Oliwki.Mi ktoś ze znajomych udostępnił 2 tygodnie temu na facebooku link do bloga Oliwci.Od tamtej pory jestem cały czas myślami z Oliwcią.Bardzo mocno poruszył mnie los dziewczynki.Przesyłam gdzie jest tylko możliwe informację o Oliwce.

  Jestem Całym Sercem z Oliwką i Jej Rodzicami.Niewiem jak i skąd ale jestem przekonana,że Skarbuniek wygra z chorobą.

  OdpowiedzUsuń
 11. ja również kupiłam 2 cegiełki i dałam znać znajomym o Oliwii- idą święta "czas miłości" czemu ludzie nie mieliby pomóc? Oby Mała dzielnie się trzymała.. Sama jestem mamą 2 chłopców i oczekuję 3 maleństwa i nie wyobrażam sobie jakbym się czuła gdybym była na miejscu mamy Oliwii... Kochane trzymajcie się!!!

  OdpowiedzUsuń