czwartek, 28 marca 2013

Pogodnych Świąt!!!!!

Kochani!

Przepięknie dziękuję za ostatnie komentarze. Jest w nich tyle dobroci, ciepła i miłości! Potraficie tak pięknie pisać! Wasze słowa zawsze podnoszą mnie na duchu, pomagają mi uwierzyć, że wszystko będzie dobrze! :)


Idą święta...Z tej okazji całej Naszej Oliwkowej Rodzinie życzymy zdrowia, szczęścia i uśmiechu!  Zielonych pączków na drzewach, bezchmurnego nieba, słońca za oknem i w duszy, ciepła, miłości, radości i miliona endorfin...życzymy Wam wiosny!  15 komentarzy:

 1. Jaka Oliweczka szczęśliwa!!!!! I świąteczna! Świetne zdjęcia:) Jest cudownym Dzieciaczkiem:). Ja równiez życzę wszystkiego co najlepsze na Święta, ale także na każdy kolejny dzień Waszego już normalnego życia. Jak najwięcej tak cudnych uśmiechów na twarzy Oliweczki i Waszych- Rodziców!WESOŁYCH ŚWIĄT!
  Agnieszka L.

  OdpowiedzUsuń
 2. a Oliwkowa Rodzina życzy Walecznym i Zwycięskim, żeby pamiętali, zwycięstwo, zwycięstwo , alleluja... na zawsze. Mój kolega w klasie podstawowej dawno dawno temu wpisał mi do pamiętnika; "siedzą gołąbki na dachu i skubią mech, kto by Ciebie nie kochał niech go wsadzą w miech " , a ja to dedykuję Rodzinie Walecznych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy za piękne życzenia, a fotka jest baaaaardzo na miejscu :) Oliwka jest taka silna i radosna :) Wzruszam się, jak na nią patrzę :) Życzę Wam ciepła w sercu i na zewnątrz, duzo usmiechu :) przede wszystkim zdrówka - aby zawsze było i się nie skończylo ;) całuje WAS !! Kinia ****

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zobaczyłam to zdjęcie Olisi to od razu humor mi się poprawił!!!! Kochani wszystkiego co najlepsze dla was na te święta!!! ucałujcie Oliwcie ode mnie !! Karolina M z Torunia;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy za życzenia Kochani.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękujemy za życzenia i to cudowne zdjęcie.... aż chce się żyć :D
  Dla Was życzymy aby w te nadchodzące święta przyszła wiosna a w Waszych serduszkach zamieszkał spokój.

  Pozdrawiamy
  Kasia, Kacperek i Marek

  OdpowiedzUsuń
 7. Żeby Wielkanoc w tym roku,
  przyszła z sukcesem u boku.
  Aby żyło się Wam zdrowo,
  prywatnie i zawodowo.
  Wielu, wielu chwil radosnych
  i cudownej, ciepłej wiosny
  życzy Waldek z Żoną Ela i Lukasz i Moniczka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdjecia super Oliwka sliczna jak zawsze i taka radosna jak typowa 2-latka :) Zyczymy Wam duzooo zdrowka , milosci i radosnych Swiat w rodzinnej atmosferze ... oraz duzo kolorowych pisanek ...mamo czy koszyczek Oliwki juz gotowy ? 3-majcie sie cieplutko buziaki :) Marta i Oli

  OdpowiedzUsuń
 9. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥Niechaj Święta Wielkiej Nocy, Będą pełne Boskiej mocy. Aby zdrówko dopisało I jajeczko smakowało!Niech to będzie czas uroczy:Życzę miłej Wielkiej Nocy! $::$$          $$::$$:::$ $        $ $:::$$:::$  $      $ $::::$$::::$  $    $ $::::::$$::::§$  $   $ $§::::$ $:::§$  $  $ $§:::$  $::§$  $  $ §§$"   $:::::::$§$$:::§    $::::::::::::::::$   $:::::::::::::::::::$   $:::§$ ::::::::; $§:$  $$::§§$ ;;;;;;; $§§::$  $::§§$";;;;;;;;;;"$§::$s$$ss  $   ;;;;;;;;;;;;;;   $::::$$$ CAŁEJ OLISIOWEJ RODZINCE -ŻYCZY AGA I RESZTA Z G-D

  OdpowiedzUsuń
 10. cudnie, taka radosna ta nasza Księżniczka Zwycięska, tak będzie zawsze bo jest otoczona miłością serdecznych ludzi.Całuję z całego serca rodzinkę Walecznej.

  OdpowiedzUsuń
 11. Olisiu, czy subkonto jest aktualne i czy otrzymujesz taką kwotę jaką się wpłaca, wystarczy tylko tak lub nie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Kochani zaktualizujcie prosze dane finansowe bo nie wiadomo czy i ile jest Wam jeszcze potrzebne, a to wszystko to sa stare kwoty. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie możemy ich zaktualizować, ponieważ ciągle czekamy na rachunek z Tubingen i nie wiemy, ile ostatecznie on wyniesie, więc wszystko jest, jak najbardziej aktualne.

  OdpowiedzUsuń